AnasayfaFirma Rehberi Hal RehberiSeri ilan Foto Galeri Web TV RssYazarlarE-GazeteWebmailİletişim 21 Kasim 2018 Çarsamba 00:36
İLÇE BİLGİSİ RESMİ KURUMLARBELEDİYEMAHALLELEREĞİTİM SAĞLIKHAL FİYATIESNAFLAR
ALANYA HAVA DURUMU
ALANYA
 
ORGANLARINI BAĞIŞLAYAN AİLESİNE VASİYETTE BULUNSUN
 
Alanya Devlet Hastanesi Başhekimi Op.Dr. İsmail Başaran organ
 
 
Alanya Devlet Hastanesi Başhekimi Op.Dr.
İsmail Başaran organ bağışı yapan kişilerin, bu durumundan ailelerini de haberdar etmelerini ve onlara vasiyet bırakmaları gerektiğini söyledi.
Son yıllarda ülke genelinde hızla artan organ bağışı ihtiyacı konusunda konuşan Op.Dr. İsmail Başaran, yapılan bağışların ihtiyacı karşılamadığı belirtti. Türkiye’de travmadan ölen kişi sayısının oldukça fazla olduğuna dikkat çeken Başaran, organ bağışı konusunda vatandaşları uyardı.
Sağlık kurumlarında organ bağışında bulunan kişilere verilen bağış kartlarının, hukuksal yapıdan dolayı ölüm sonrasında resmi olarak kabul edilmediğini söyleyen İsmail Başaran, ‘Ölümü gerçekleşen bir kişinin organları ancak ailesinin rızasıyla alınabiliyor. Organ bağışında bulunan vatandaşların bu durumdan ailelerini de haberdar edip onlara vasiyet bırakmalarını istiyorum’ diye konuştu.
Alanya Devlet Hastanesi Başhekimi İsmail Başaran organ bağışı hakkında yarın Alanya Ticaret ve Sanayi Odası’nda bir konferans düzenleneceğini ve tüm halkı bu konferansa davet ettiklerini belirtti.
 
 
14 Aralık 2013 Cumartesi - 16:20
9141 Kere Okundu

2010 - 2013 © batiakdeniz.com Tüm Hakları Saklıdır. Hiç bir bilgi ve resim kaynak gösterilmeden kopyalanamaz. yazılım : webustasi.com