AnasayfaFirma Rehberi Hal RehberiSeri ilan Foto Galeri Web TV RssYazarlarE-GazeteWebmailİletişim 21 Kasim 2018 Çarsamba 00:35
İLÇE BİLGİSİ RESMİ KURUMLARBELEDİYEMAHALLELEREĞİTİM SAĞLIKHAL FİYATIESNAFLAR
ALANYA HAVA DURUMU
ALANYA
 
TAŞ HEYKEL SEMPOZYUMU SONA ERDİ
 
TAŞ HEYKEL SEMPOZYUMU SONA ERDİ
 
 
 
Alanya Belediyesi ile Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesince düzenlenen 10. Uluslararası Alanya Taş Heykel Sempozyumun kapanış töreninde 10 ülkeden 10 heykeltraşın yaptığı heykeller ile öğrencilerin yaptığı workshop çalışmaları sergilendi.

Bu sene doğa ve çocuk temalı heykeller konu olarak seçilmiş olup EXPO2016 ANTALYA fuarında sergilenecektir.

Heykel Sempozyumu kapanış törenine Alanya Kaymakamı Erhan Özdemir, Alanya Belediye Başkanı Av. Hasan Sipahioğlu, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Heykel Bölümü Başkanı Prof. Vedat Somay, Heykel Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Ayla Aksungur, Expo2016 Antalya Peyzaj ve Bahçe İşleri Direktörü Bedrullah Erçin, Belediye Meclis Üyeleri, daire amirleri, kurum müdürleri, öğrenciler ve sanatseverler katıldı.


Alanya Kaymakamı Erhan Özdemir ve Alanya Belediye Başkanı Av. Hasan Sipahioğlu katılan heykeltıraşlara katılım belgelerini verdi.

10. Uluslar arası Alanya Taş Heykel Sempozyumuna Katılan Heykeltraşlar

1- Michael Rofka – Almanya
2- Agnessa Petrova – Bulgaristan
3- Chu Jiang – Çin
4- Emin Petrosyan – Ermenistan
5- Kim Weon Geun – Güney Kore
6- Leandro Seixas – İspanya
7- Tatiana Preminger – Rusya
8- Yuriy Mysko – Ukrayna
9- Wu Ming Sheng – Tayvan
10- Burcu Erden - Türkiye


 
 
04 Aralık 2013 Çarsamba - 23:17
8509 Kere Okundu

2010 - 2013 © batiakdeniz.com Tüm Hakları Saklıdır. Hiç bir bilgi ve resim kaynak gösterilmeden kopyalanamaz. yazılım : webustasi.com